НАШ
ФУТБОЛЬНИЙ
КЛУБ

Федерація футболу України
ДЮФК «Кобзар»

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ НАШОГО КЛУБУ

Ми виховуємо справжніх зірок!
Футбольна школа для дітей від 7 років створена у 2015 році, та навіть за такий короткий час наші вихованці показали себе справжніми футболістами .У нас ніхто не нудьгує і не турбується про виконання домашніх завдань! Жодних перенавантажень та виснажливих тренувань! У школі футболу для дітей ми навчаємо у веселощах та іграх, активно й інтенсивно рухаючись сходинка за сходинкою до бажаної мети. Така покрокова унікальна система навчання дозволяє максимально безпечно, ефективно і гармонійно розвивати природні здібності діток до цього виду спорту
Наполеглива праця з розвитку технічних навичок, вивчення тактики футболу в поєднанні з сучасними підходами світових футбольних шкіл – основа методів тренування у ДЮФК «Кобзар». Численні перемоги наших вихованців є цьому підтвердженням!

Програма розвитку потенціалу

Для розвитку спортивного потенціалу дітей розроблена унікальна програма за принципом «сходинок», яка дозволяє маленьким футболістам відточувати майстерність та поступово підвищувати рівень своїх умінь та навичок.

Лідерські якості юнаків

Наша програма тренувань направлена в першу чергу на розвиток лідерських якостей дитини. Тренування, змагання, атестації,нагороди — все це загартовує характер, формує сильні риси ,які надалі допоможуть дитині здобувати нові висоти не лише в спортивному напрямку

Безпека понад усе

Особлива увага надається безпеці наших дітей. Нам надзвичайно важливо щоб було правильно підібрані вправи та фізичні навантаження, якісний інвентар та покриття на якому грають діти. Уміння тренера надати першу медичну допомогу.

Родина - фундамент розвитку

Один із наших пріоритетів - це робота нашого клубу в згуртованому тендемі з батьками. Заохочення батьків до прийняття інтересів дитини та формування цінностей. Коли дитина відчуває пдримку батьків, це дозволяє їй бути більш впевненою в собі та змотивованою.

Запит на консультацію

Наш менеджер перетелефонує Вам найближчим часом